Pinsy – znaczki metalowe

Pinsyznaczki metalowe to produkt świetnie nadający się do identyfikacji firmy, klubu sportowego czy organizacji. Różnorodność kształtów, wymiarów, technik wykonania znaczków daje możliwość odwzorować każde logo w sposób najbardziej odpowiadający Klientowi.

W naszej ofercie można znaleźć pinsy – znaczki metalowe odlewane z formy, tłoczone z kolorową emalią lub metalowe bez koloru, pokryte jedną z wielu dostępnych powłok. Skomplikowane logotypy z drobnymi elementami nanosimy na znaczek metodą sitodruku lub druku offsetowego. Dużą popularnością cieszą się znaczki tłoczone żelazie lub miedzi z miękką emalią. Proponujemy także eleganckie i najwyższej jakości znaczki wykonane w twardej emalii. Wykonujemy także znaczki w technice photo etched (znaczki trawione), najczęściej stosowanej przy produkcji herbów miast i powiatów.

Znaczki metalowe tłoczone + twarda emalia
Znaczki metalowe tłoczone + twarda emalia
Pinsy tłoczone + miękka emalia
Pinsy tłoczone + miękka emalia
Znaczki metalowe trawione (photo etched)
Znaczki metalowe trawione (photo etched)
Pinsy drukowane (sito, offset)
Pinsy drukowane (sito, offset)
Pinsy metalowe bez koloru
Pinsy tłoczone bez koloru
Pinsy metalowe bez koloru z odlewu
Pinsy metalowe bez koloru z odlewu

Znaczki pins wykonujemy według indywidualnego projektu. Klient może wybrać kolory emalii z palety Pantone. Znaczki mogą być pokryte różnymi powłokami metalicznymi w wersji błyszczącej lub matowej. Oferujemy także powłoki z efektem piaskowania lub antyczne. W zależności od zastosowanej techniki, znaczki mogą być wykończone żywicą epoksydową.

Z uwagi na indywidualne podejście do każdego zamówienia, możliwe jest wykonanie tego samego logo w różnych powłokach i zróżnicowanej kolorystyce. Serie znaczków są praktycznym i jednocześnie eleganckim sposobem pokazania struktury organizacyjnej danej firmy, ułatwiającym identyfikację pracowników.

Oferujemy kilka rodzajów zapięć. Oprócz standardowego zapięcia typu motylek, możemy zatosować również mocowanie na agrafkę, wąsy lub szpilki z zatyczką, chroniącą przed ukłuciem. Duże i ciężkie znaczki mocujemy na śrubkę.